Design a site like this with WordPress.com
Get started

instafollowers

buy pinterest repins

Services
You can get more Instagram followers with our service in minutes. We deliver World-Wide Instagram followers to your account. We also sell likes for your pictures. You can register and start using our services.

You can always count on us for super-fast delivery and affordable prices so that you will keep you coming back for more. Also, you are never required to provide your password and you do not have to follow others.

✔ We provide top quality Instagram services.

✔ Guaranteed fast delivery (Usually within a few minutes).

✔ We will never ask for or need your password to deliver our service.

✔ You pay by Paypal (credit card), world’s most secure payment processor.

✔ Contact us, we answer all support requests very fast!

Although there is a huge variety for getting Instagram followers services, we come to the fore in some aspects. Firstly, you can get more followers by using our service in minutes. Secondly, we deliver World-Wide Instagram followers to your account. And we also sell likes for your pictures. You can register and start using our services.

There are also many reasons more to choose us. We can specify these reasons as; providing the top quality Instagram services, guaranteed fast delivery (Usually within a few minutes), never ask for, or need your password to deliver our service. And the most important point about our service is you can pay by Paypal (credit card)- the world’s most secure payment processor. You can always count on us for super-fast delivery and affordable prices so that you will keep you coming back for more. Also, you are never required to provide your password and you do not have to follow others. We give a guarantee to our consumers about the quality and security of our service. About any question and for getting the information you can contact us without any doubt. We will answer all support requests very fast.
Advertisement

instatakipci

periscope takipçi satın al

Hizmetlerimiz
instatakipci.com, Instagram kullanıcıları için takipçi ve beğeni hizmetini en uygun fiyatlara en kaliteli hizmet garantisiyle sunar. Aşağıda hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisinz.

Hızlı-kaliteli gönderim ve en uygun fiyat garantisi.

Ödemeleri, Türkiye’nin en güvenli ve gelişmiş ödeme sistemi olan PayTR üzerinden alıyoruz. Bunun için sadece bir kredi kartına sahip olmanız yeterlidir.

Kredi kartına ek olarak banka havalesi ve EFT ile ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Sipariş öncesinde ve sonrasında hiçbir şekilde Instagram şifreniz istenmeyecektir. Hesabınızın güvenliği için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız.

Instagram Takipçi Hizmeti
Takipçi hizmetimiz, gerçek aktif Türk takipçiler ve dünya genelinden (World-Wide) yabancı takipçiler şeklinde iki çeşittir.

Her takipçi çeşidi farklı özelliklere sahiptir ve farklı fiyatlandırılır.

Yabancı takipçiler de gerçek yabancı takipçi ve sanal (bot) yabancı takipçi olmak üzere iki çeşide ayrılır.

Gerçek Aktif Türk Takipçi
Gerçek aktif Türk takipçiler, Instagram’ı kullanan gerçek Türk kullanıcılarıdır. Sayfanızda etkileşim sağlamak için idealdir.

Gerçek Türk takipçilerde bay/bayan şeklinde cinsiyet tercihi yapılabilmektedir. Ancak karışık takipçi fiyatı, cinsiyet tercihli olanlara göre %50 daha ucuzdur.

Sayfanızda beğeni ve yorum yapabilirler.

Gerçek kullanıcılar oldukları için takibi bırakabilirler bu yüzden takibi bırakmayacaklarına dair garanti veremiyoruz.

Gerçek takipçileri (sayfanızı çekici hale getirerek veya karşı takip/beğeni yaparak) sayfanızda tutma sorumluluğu size aittir.

Yabancı Gerçek Takipçi
Gerçek yabancı takipçiler, dünya genelinden (farklı ülke ve bölgelerden) gerçek Instagram kullanıcılarından oluşur.

Gerçek Türk takipçilerde takibi bırakma oranı yüksek olmasına karşın, yabancı takipçilerin takibi bırakma oranı oldukça düşüktür.

Yabancı Sanal Takipçi
Sanal yabancı takipçiler, dünya genelinde oluşturulmuş sanal hesaplardır ancak mevcut paylaşımları ve profilleriyle tıpkı gerçek bir Instagram kullanıcısı gibi görünürler.

Sanal (bot) kullanıcılar hiçbir şekilde takibi bırakmazlar.

Sanal takipçi ve beğeni fiyatları daha ucuzdur.

Sanal takipçilerden bir kısmı herhangi bir şekilde takibi bıraktığı takdirde, tamamını yeniden göndermeyi taahhüt ediyoruz.

Instagram Beğeni Hizmeti
Instagram hesabınızın beğenilerini hızlı, kolay ve uygun fiyatla arttırmaya yarayan bu hizmetimizle hesabınızın popülerliğini kısa sürede arttırabilirsiniz.

Beğeni hizmetimiz, gerçek Türk beğeni ve yabancı bot beğeni olmak üzere iki çeşitten oluşur.

Gerçek Türk beğeni hizmetimizde bay/bayan şeklinde cinsiyet tercihi yapılabilmektedir. Ancak karışık beğeni fiyatı, cinsiyet tercihli olanlara göre %30 daha ucuzdur.

İster gerçek ister sanal kullanıcılardan gelmiş olsun, fotoğraflarınıza gönderdiğimiz beğeniler hiçbir şekilde eksilmez.

Sistemimizden veya sizden kaynaklanan herhangi bir sebeple siparişiniz onaylanmadığı veya hizmet yerine getirilemediği takdirde, iade talebiniz beklemeksizin ücretiniz iade edilecek ve tarafınıza bu konuyla ilgili bir e-posta gönderilecektir.

Otomatik Beğeni
Oto-beğeni (otomatik resim beğenme) ve yorum gönderme servisimiz mevcuttur. Dilediğiniz sayıdaki fotoğrafınıza dilediğiniz kadar beğeni satın alarak hızlı ve kolay bir şekilde beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Örneğin 10 adet resminize 30’ar adet oto-beğeni siparişi verdiyseniz, o andan itibaren paylaşacağınız her resme, paylaşıldığı anda otomatik olarak beğeniler gelmeye başlayacaktır.

Mevcut resimleriniz için de çoklu resim beğeni siparişi verebilirsiniz. Böylece en son resminizden geriye doğru saymak suretiyle, siparişinizde belirttiğiniz sayıdaki fotoğrafa belirttiğiniz sayıda beğeniler dakikalar içinde gelmiş olacaktır.

Instagram Yorum Hizmeti
Instagram yorum hizmeti, Instagram hesabınıza normal kullanıcılardan gelenlere benzer şekilde yorumlar almanızı sağlar. Yorumlar fotoğrafınıza özel olarak hazırlanabileceği gibi dilerseniz otomatik olarak da sağlanabilir.

Yorum hizmetimiz, gerçek Türk yorum ve dünya genelinden (World-Wide) yabancı yorum şeklinde iki çeşittir.

Her yorum çeşidi farklı özelliklere sahiptir ve farklı fiyatlandırılır.

Türk gerçek yorum, kadın/erkek cinsiyet tercihli yorum ve karışık cinsiyetli yorum olmak üzere iki çeşide ayrılır.

Garanti Süresi
Garanti kapsamındaki tüm hizmetlerimizin garanti süresi siparişinizin tamamlandığı tarihten itibaren 6 aydır.

İletişim ve Detaylı Bilgi
Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin, tüm sorularınıza 7/24 cevap verelim.

Bizimle 0850 333 9 666 numaralı telefon hattımız, WhatsApp ve sitemizde yer alan Canlı Yardım aracılığıyla günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Takipçi ve beğeni gönderim işlemi genellikle 15 ile 30 dakika içinde tamamlanmakla birlikte, zaman zaman sistem yoğunluğu sebebiyle 12 saate kadar uzayabilmektedir. 12 saati aşan gecikmelerde, talep edildiği takdirde ücret iade edilmektedir.

Instagram’ın birkaç haftada bir yaptığı güncelleme dönemlerinde, özellikle yüksek miktardaki yabancı takipçi ve beğeni siparişleri geçici olarak 2 güne kadar gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda tarafınıza e-posta gönderilerek bilgi verilmektedir.

Instagram aktif takipçi satın almak ve diğer paketlerimiz için hemen sizde iletişime geçin.


pinterest pano takipci satin al
pinterest takipci satin al
periscope takipci satin al
periscope begeni satin al

https://www.instatakipci.com/

istanbul evden eve nakliyat

sigortalı nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat

Ulusoy Ev Ofis Taşıma ve Depolama Olarak eşya taşımacılığı sektörünün büyüme ve gelişmesinde büyük rol oynadık. Ulusoy Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin büyümesi ve sektör haline gelmesinde öncü ve yol göstericidir.

Aynı zamanda Ulusoy Ofis taşımacılığı hizmetimizle de iş yeri taşımaları artık çok kolay ve basit bir hale geldi. İş yeri ve ofislerinizin taşınması için bizi aramanız artık işlerinizin kolaylaştığı anlamına gelmektedir.

Ulusoy Nakliyat olarak çağın gereksinimleri doğrultusunda ve Dünya standartlarına Türk hizmetini gösterebilecek şekilde hizmet sunuyoruz. Firma olarak her zaman daha da iyi hizmeti sunabileceğiz. Firma olarak Türk hizmet kalitesini her yerde sergileyecek bir hizmet kalitemiz ve güvencemiz var.
Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Ulusoy Fiyatları ekonomik İstanbul Nakliyat firmaları ve şirketleri arasında ev taşıma ücretleri ekonomik en iyi firma ve sigortalı hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezli olan şirketimizin Türkiye üzerinde onu noktaya şehirler arası ev ofis taşıma hizmeti mevcut. Firmamız eşyalarınız en iyi şekilde taşınacağının garantisini vermektedir. İşimizi en iyi şekilde yapıyor müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkardık. Evden eve nakliyat sektörünün en iyisi ve fiyatları ekonomik şirket Ulusoy Nakliye hizmete hazırdır.

https://ulusoynakliyat.com.tr/

vmware

vmware esxi
vmware vcenter
vmware eğitim

Yaklaşık 11 yıla yakın bir süredir sektörün içerisindeyim. Bu sektörde yer alan bir çok kişinin ayrı ayrı hayat hikayeleri vardır bende kendimi kısaca size özetlemek istiyorum. İlk 95 işletim sistemi ile tanıştım. Okulumuzda yer alan NT sunucu sayesinde bu sektöre ilgim arttı. Tabi ozamanlar sanallaştırma yoktu ancak sistem tarafında o dönemlerde çeşitli çalışmalar yaptım.

Üniversiteyi Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İşletme bölümünde okudum.Tabi zaten sistem ve network alanına merakımda bu zamanlar başlamıştır.Üniversite okurken bir yandan sistem ve network eğitimi aldım ve Zonguldak’da bulunan birkaç firmaya danışmanlık verdim ve aynı zamanda production kurulumlarında yer aldım.Ancak bunların arasında tabi beni en fazla ilgilendiren herzaman için sanallaştırma oldu.Profesyonel iş hayatıma İstanbulda devam ettim ve sanallaştırma ile ilgili son 6 seneye birçok proje sığdırdım.

Markum.Net, Atacom Bilişim, Moment makina kimya ve Balnak Lojistik’ den sonra görevime D724 Bilişim Hizmetlerinde VMware’in Türkiye Resmi Desteğini verdim ve VMware Technical Support Engineer ünvanı ile iş hayatımı sürdürdüm. Son olarak D724’deki görevimden ayrıldıktan sonra Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri’ne girdim ve Bulut Bilişim ve Sanallaştırma bölümünde iş hayatıma devam etmekteyim.

Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük IT topluluğu olan Çözümpark Bilişim Topluluğunda Yönetici olarak görev yapmaktayım.

vmwaretayfun


İşim haricinde pek boş vaktim olmuyor ama yine de boş vaktim olduğunda hobby olarak uğraştığım RC model aracım ile yarışlara katılıyorum:)İş haricinde evimde vakit geçirmeyi seviyorum çünkü dinlenmek istiyorum..

Yaptığım işi, içinde bulunduğum sektörü çok seviyorum.Hani bir söz vardır; “Başarı istediğini elde etmek, mutluluk ise elde ettiğini sevmektir.” Başarılı oldum ancak bu benim doyum noktasına ulaştığımı göstermez.Daha öğreneceğim çok şeyler var ve bunun için sürekli çalışma içerisindeyim..Katıldığım eğitimlerin bazıları;

vSphere 5.1, VMware, Ireland
vSphere 5.5, VMware, Ireland
Site Recovery Manager 5.1, VMware, Ireland
vCloud Director 5.1, VMware, Ireland
SAN Level 100, VMware,Ireland
SAN Level 200, VMware,Ireland
Network Level 200,VMware, Ireland
Global Support Services Training, VMware, Ireland
Redhat Admin-I-II-III , Omega Eğitim Danışmanlık, Turkey
Microsoft System Engineering, ABG Academy, Turkey
Citrix Application-Desktop Virtualization-Academytech, Turkey
VMware vSphere 5:Install, Configure,Manage-Bilgeadam, Turkey
Microsoft Virtualization – Microsoft,Turkey
CCNA Bilgeadam, Turkey
English:

I’m in this sector for almost 6 years now. People who’s been in this sector for a long time has different life stories, so I want to tell mine briefly.
I met Windows 95 first. Thanks to the NT server in our school, I got more interest in this sector. In those times, there were no virtualization but
I made various work around the system side.

I graduated college from Zonguldak Karaelmas University, in the section of operating. And my curiousity about system and network came to life at those moments of
my life. When I was in the college I aslo took classes of system and network. And I made counselor duty in a few companies in Zonguldak, as well as I took part in production
installations. But amongst that, what concerned me most was of course, virtualization. I continued my professional career in Istanbul and made a lot of remarkable projects in
my last 6 years.

After Markum.Net, Atacom IT, Moment Machines/Chemistry and Balnak Logistics, I’m working at D724 IT Services as an offical support engineer of VMWare. I’m continuing my career,
with a title of “VMWare Technical Support Engineer.” And at the weekends, I teach personal and instutional classes.


https://www.tayfundeger.com/

kiralik jenerator

kiralık jeneratör

İstanbul Kiralık Jeneratör
Köseoğlu Mobil Jeneratör firması olarak Enerji sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Köseoğlu Mobil Jeneratör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz

Köseoğlu Mobil Jeneratör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.


https://www.koseoglujenerator.com/

askerlik

msü sınav soruları
askerlik celp dönemleri
bedelli askerlik başvuru tarihi

2020 celp dönemleri açıklandı. Hangi celp döneminde birliğine teslim olacağını merak eden 2000 yılında doğmuş olan uzun dönem askerlik yükümlüleri, nüfusa kayıtlı olduklara ile ve ilçeye göre hangi celp döneminde kaç tertip olarak silah altına gireceklerini aşağıdaki tablodan ilgili şehrin üzerine tıkladıktan sonra yönlendirildikleri sayfadan öğrenebilirler. Asker alma Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan listede, uzun dönem askerlik yükümlüsü 2000 doğumluların, 2020 yılında askerlik görevlerini icra ettikleri takdirde hangi celp döneminde askere gidecekleri açıkça belirtilmiştir. Söz konusu liste yalnızca 2000 doğumlu olup 2020 yılında askere gidecek olan yükümlüleri kapsamaktadır.
Askere hangi aylarda gidilir sorusu her yıl için şubat, mayıs, ağustos ve kasım olmak üzere 4 farklı celp dönemi olarak cevap bulurken askerlik görevlerini 2020 yılında icra edecek 2000 doğumlular için de herhangi bir farklılık söz konusu değil. 20 tertipler ne zaman askere gider sorusu da aynı şekilde yanıt bulurken, nüfusa kayıtlı olunan ile göre askeri birliğe teslim olunacak celp dönemi farklılık gösterir. Celp bilgileri açıklanan yükümlüler, sevk tarihlerini kaçırıp bakaya konumuna düşmemek için celp bilgilerinin açıklandığı tarihleri takip etmeli, bu tarihlerde e-devlet üzerinden sorgulamalarını yapmalıdırlar.

Celp Ne Demektir?
Kelime anlamı çağırmak, davet etmek olan celp; askeri anlamda askere çağırma olarak tanımlanabilir. Ülkemizde askerlik işlemleri 1111 sayılı Askerlik Kanunu çerçevesinde yapılır. Bu kanun kimin ne zaman askere gideceğini, askere alımların ne şekilde gerçekleşeceğini, tecil işlemlerine tabi tutulacakları ayrıntılı bir şekilde belirtmiştir. Kanunda celp dönemleri de bellidir. Yıl içerisinde dört dönem asker alımı gerçekleşir. Askerlik çağına gelen yükümlü istediği zaman askere gidemez. Bu celp dönemlerinden birisini beklemek zorundadır.

Celp Dönemleri Nelerdir?
Askere alımlar şubat, mayıs, ağustos ve kasım aylarında yapılır. Her celp dönemi kendi ayının ismi ile anılır. Örneğin şubat ayı için şubat celp dönemi tabiri kullanılır. Celp dönemleri, askere alımlarda karışıklık olmaması ve ordu içinde düzeni sağlamak için belirlenmiştir. Bu şekilde askerlik görevini tamamlamak isteyenler her dönem bir seferde askere giderler. Askerlik ile ilgili bilinmesi gereken bir başka nokta ise artık posta ile askerlik kağıdının gönderilmiyor olduğudur. Bütün işlemler elektronik ortamlara aktarıldığı için duyurular da askere alım ile ilgili çağrılar da bu sistemler üzerinden yapılmaktadır. Askerlik ile ilgili gelişmemeleri ve askerlik dönemini kaçırmamak için duyuruların takip edilmesi önem taşır.


https://www.askernoktasi.com/

sms onay

mobile onay
Sms onay

Nasıl Kullanılır?
Kullanımı kolay ve işlevsel panel aracılığıyla SMS onay kodu tek tıkla karşınızda olacak. Yüklediğiniz online bakiye ile Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Linkedin gibi sosyal platformlarda mobil onay işlemi için SMS Onay sitemizi kullanabilirsiniz. Mobil onay alanındaki tecrübe, uygun fiyatlara sunularak müşteri memnuniyeti her geçen gün artmaktadır. Modern arayüz tasarımı ve gelişmiş altyapısıyla ayrıcalığın farkına varacaksınız. Zengin ülke ve servis seçeneği, kolay ödeme imkanı ile bir arada.

Ücretsiz kayıt olabileceğiniz sisteme üye olarak giriş yapabilirsiniz.

Online ödeme yaparak bakiyenizi sisteme tanımlayınız.

Mobil onay doğrulama işlemi yapmak istediğiniz hizmeti seçin.

Doğrulamanız için gelen kodu kontrol edebilirsiniz.


https://www.smsonay.com/

Herbalife shake

herbalife ürünleri
Herbalife shake
herbalife çay

Herbalife shake, öğün yerine geçen besleyici ve protein ile temel besinlerin birleşiminden oluşan dengeli bir öğündür. Herbalife shake, gün içinde vücudumuzun ihtiyacı olan temel besin maddelerinden (bunlar, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineraller) elde edilen enerjiyi daha az kaloriyle almamıza yardımcı olmaktadır. (1 porsiyonu 216 kaloridir.)

Öncelikle Herbalife, insanların yaşamlarını pozitif yönde değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir. Şu an 90′ dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 93 ülkede bakanlık onaylı ve denetlenmiş ürünler sunmaktadır. Sağlıklı öğün sektöründe ‘dünya lideridir’ 40 yıldan beri dünya genelinde Herbalife ürünleri tüketilmeye devam etmektedir.HERBALİFEHERBALİFE SHAKE TARİFLERİ
Herbalife Ekşi Elmalı Lezzet Shake Tarifimiz
2 NİSAN 20200YAZAN İDEAL KİLO REHBERİ
Aynı tatlardan sıkılıp farklı lezzetler denemek istiyorsanız. Herbalife ekşi elmalı lezzet shake tarifimizi deneyebilirsiniz.

http://idealkilorehberi.com/

pubg mobile

mobile legends
mobile legends elmas
mobile legends c

PUBG Mobile, Tencent Games tarafından yayınlanan battle royale türünde ücretsiz bir mobil oyundur. PUBG Mobile UC (Unknown Cash) oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. PUBG Mobile UC fiyatlarını burada bulabilir, güvenle PUBG Mobil UC satın alabilirsiniz. Enuygunoyun.com’da satılan PUBG Mobile UC’ler sadece Türkiye’de geçerlidir ve https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresine, oyundaki oyuncu kimliğiyle (character id) giriş yapabilen PUBG Mobile oyuncuları tarafından kullanılabilir.

Hakkımızda


Tıpkı sizler gibi zamanında oyun meraklısı bireyler olarak olarak 2017 yılında Oyun & E-pin satış serüvenimiz başlamış bulunduk.Bu sektörde Amatör olarak başladık zaman içerisinde kendimizi geliştirmeyi başardoık. Ve aynı zamanda siz müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlı şekilde çözmeyi hedefledik ve başardık. Bilgi & iletişim & Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde, siz müşterilerimizin ihtiyaçları çok hızlı bir şekilde değişebiliyor, siz müşterilerimizin talepleri ise bu ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Siz oyuncuların güvenini kazanmanın ve güvenli bir alış veriş ortamı sunmanın zor olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda talep ve ihtiyaçları zamanında karşılamak, güvenli bir alış veriş ortamı sunmak birinci önceliğimiz oldu. Siz değerli müşterilerimizin, güvenini kazanmış bir şekilde sürekli yenilenmeye ve daha iyisini yapmak için çok daha fazla çalışmaya gayret ve özen göstermeye devam edeceğiz.


Güvenli alış veriş: Kredi kartı ve banka kartı ile yapacağınız işlemler, COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA tarafından 128 bit SSL ile şifrelenmiş bir şekilde korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiç bir zaman kayıt altında tutulmaz. Böylelikle güvenli ve huzurlu bir alış veriş yapmış olursunuz.


Hızlı Teslimat: Oyunların epin kodları anında stoktan otomatik teslim edilmektedir… Sepete ekleyip alış verişi tamamladığınızda, epin kodlarınızı hemen görebilirsiniz. Oyun içinden teslim edilen gb, yang gibi ürünler 5, 10 dk. gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir.

Çözüm odaklı: Siz degerli müşterilerimizin yaşayabileceği her türlü problemi en kısa sürede çözüme kavuşturarak, her zaman çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için Canlı Destek hattımız, 09:00 01:00 saatleri arası açıktır. Dilerseniz, 0850 466 35 49 nolu telefon numaramızdan 09:00 01:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil uyum: Yeni tasarımımız ile ödeme ve sipariş gibi tüm işlemlerinizi bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Enuygunoyun.com sizden biri…

ENUYGUNOYUN BİLGİ SİSTEMLERİ LTD.
enuygunoyun.com
enuygunoyun.net

facebook.com/enuygunoyuncom
0 850 466 35 49

https://www.enuygunoyun.com/

ilac fiyatlari

Ecopirin
Dexpadu
coledan

İnteraktif ilaç bilgi kaynağı olarak hizmet sunan http://www.ilacfiyati.com sitesi; ilaçların prospektüs, endikasyon, etkin madde, reçete durumları, atc kodu, firma bilgileri, ambalaj miktarı bilgilerinin yanında ilaçların SGK ödeme durumu, ilaçların içerikleri, ne için kullanıldıkları, kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler, ilaçların nasıl kullanılacağı, ilaçların olası yan etkileri, ilaçların saklanması, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç kullanma talimatı, ilaç Kısa ürün bilgilerini içeren ilaç rehberidir. Sitede yer alan bilgiler değişikliklerin yürürlük tarihleri ile anlık olarak güncellenmektedir. Ziyaretçilerine ilaçlar hakkında en güncel ve doğru bilgiyi sunmak için hizmet veren bir internet sitesidir.

Sitede ilaç bilgilerinin yanı sıra; ilaçların ATC kodlarına göre sınıfları,Yurtdışı İlaçlar, Güncel Sağlık Uygulama Tebliği, Bedeli Ödenecek İlaçlar Listesinde Yapılan Düzenlemeler, SUT Güncel Ekleri, Endikasyon Dışı İlaç Bilgileri, İlaç Firmaları, Ecza Depoları, ICD-10 Tanıları, İlk Yardım, Sağlık Sözlüğü, Tedavi Branşı, Hastalıklar ve Tedavileri, Tıbbi Bitkiler, Şifalı Bitkiler, gibi kategoriler de güncel detaylı bilgiler yer almaktadır.

Sitemizde yer alan içerik bilgi amaçlı olup İLAÇ SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. Bu sitede yer alan bilgiler doktor ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurun. Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

https://ilacfiyati.com/