asma germe membran

MİSYONUMUZ
Pars Tente Mimari Çadır Sistemleri olarak “Asma Germe Membran Yapılar ve Konstrüksiyonlar” konusunda faaliyet göstermekteyiz. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren genç, tecrübeli ve dinamik bir ekiple, müşteri memnuniyetini ilke bilir yola çıktığımız bu sektörde her geçen gün yeni başarılara imza atmaktayız.

VİZYONUMUZ

Asma germe membran yapılar ve konstrüksiyonlar konusunda çalışmalarımız sayesinde ve aynı zamanda vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek büyümek yoluyla, rakiplerimizden farklılaşarak sektörde öncü konumunda olmak, müşterilerimizin beklentilerinin bir bir adım ötesinde durarak Pars Tente ile çalışmanın ayrıcalığını göstermektir.
Asma Germe Membran Yapılar
Büyük açıklıklı sanayi tesisleri, geniş alanları örtebilen, gelecekte büyüyebilme özelliklerine sahip, hızlı yapılan, ağır çalışma şartlarına dayanımlı, mimarlık ve mühendislik açısından, yapım sistemlerini zorlayan yapılardır.

Üretim fonksiyonları için uygun bir yapı sistemi olan asma germe sistemlerinin kullanımı sanayi tesislerinde giderek yaygınlaşmaktadır. Asma-germe sistemler, taşıyıcı elemanları ankraj noktaları arasına asılı kablolar olan bir sistemdir. Eğri biçimlerin yarattığı strüktürel üstünlüklere ek olarak kabloların yalnızca çekme etkisinde olmaları asma sistemlerin büyük açılıkların kolon gerektirmeden geçilmesinde en etkili sistemlerden biri durumuna getirmektedir.

asma
germe
membran

https://www.parstente.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: