Design a site like this with WordPress.com
Get started

cocuksagligi

Pediatri Portalı, anne ve babaları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda bilgilendirmek amacıyla kurulmuş ücretsiz bir Sosyal Soru & Cevap Platformudur.

Pediatri Portalı sitesi 2020 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda, annelerin ve babaların bilgi düzeyini artırmak, uzman hekimlere sorular sorarak merak ettikleri konularda bilgi sahibi olmaları amacı ile kurulmuştur. Sitemizi kurarken; internette, anne ve babalara Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda soru-cevap tarzında bir portalın eksikliğini hissettik ve bu amaçla yola çıktık. Pediatri Portalı sitesi ücretsizdir, ücretsiz kalacaktır.

Misyonumuz: Pediatri Portalı, Türkiye’nin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda kurulmuş sosyal soru & cevap platformudur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hakkında tüm sorularınızı, pediatri profesyöneli üyelerimiz, gönüllü olarak ellerinden geldiğince cevaplamaya çalışacaklardır.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde yer alan tüm içerik tamamen bilgilendirme amaçlı olup; hiçbir şekilde doktor muayenesi yerini tutamaz. Acil (veya gerekli) durumlarda lütfen bir sağlık kuruluşuna başvurunuz. Pediatri Portalı; bir sağlık kuruluşu veya sağlık hizmeti değildir. Sizlere bir sağlık kuruluşunu veya uzmanını tavsiye etmez, yönlendirmez. Pediatri Portalı, bir uzmanın, danışmanın veya sağlık kuruluşunun / sağlık hizmetinin reklamını yapmaz.

https://pediatriportali.net/
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: